Опис - Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM9802B
М'ясорубка Zelmer ZMM9802B – обов'язкова у вашій кухні. Оснащена двигуном потужністю 2200 Вт, що дозволяє подрібнювати м'ясо зі швидкістю 3 кг/хв. Ми вставили ручку в корпус, що полегшує її перенесення. М'ясорубка має функцію реверсу та різноманітні аксесуари: двосторонній ніж, слайсер з набором 4 ріжучих барабанів, насадка для ковбас, 3 ситечки. Машина ідеально підходить для домашнього використання, а завдяки різноманітності аксесуарів її функціональність значно розширюється.
Максимальна потужність: 2200 Вт
Продуктивність: до 3 кг/хв
Реверс: так
Кількість грат: 3
Розмір отворів ґрат: 2,7 мм, 4 мм, 8 мм.
Тип ножа: двосторонній
Насадка для ковбаси: так
Кількість насадок для шинки: 4 терки (чіпси, палички, скибочки, для картоплі)
Толкач: Так
Неслизькі гумові ніжки: так
Гарантія: 2 роки
Деталі - Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM9802B
Продуктивність: 3 кг/хв
Реверс: так
Матеріал корпусу : пластик
Матеріал лотка : пластик
Кількість грат : 3
Потужність : 2200 Вт
Колір : білий
Насадки: Насадка для ковбас
Кількість насадок для шинки: 4 терки (чіпси, палички, скибочки, для картоплі)
Гумові ніжки : так
Тягач : так
Захист від перенавантаження
Країна виробник : Китай
Термін гарантії : 24 місяці
Наявність уточнювати у менеджера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zelmer |
| Номинальная мощность | 2200 Вт |
| Мощность при заблокированном двигателе | 2200 Вт |
| Производительность мясорубки | 3 кг/мин |
| Материал корпуса | Пластик |
| Реверс | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Толкатель | Да |
| Материал лотка | пластик |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 916 ₴






