Сковорода порційна Кеце 22см з червоної глини
Керамічний посуд – це найдавніший предмет побуту людини. Першим матеріалом була саме глина. Використовуються лише екологічні матеріали. Надає будь-якій страві особливого смаку.
Діаметр : 21.5 см
Висота: 3,6см
Об'єм 600мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода порційна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Глина |
| Форма | Кругла |
| Довжина посуду | 21.5 см |
| Ширина посуду | 21.5 см |
| Висота стінок | 3.6 см |
| Кришка | Немає |
| Виробник | Кераміка |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴









