Пилосос ARTEL 2000 Вт VCB 0120 (з мішком) червоний, блакитний, білий




Пилосос Artel VCB 0120
Класичний пилосос для зручного прибиранняНавіть у сучасному світі можна знайти модель пилососа, яка не буде коштувати дорого, але впорається з прибиранням на відмінно. Artel VCB 0120 – саме така модель. За дуже доступної ціни Ви отримуєте стильний дизайн, відмінні показники потужності та якості прибирання, а також кілька цікавих особливостей, які виробник реалізував у даному приладі.
Система збирання пилуArtel VCB 0120 це пилосос мішкового типу. Таке рішення має як переваги, так і деякі недоліки. Але з урахуванням дуже низької ціни не тільки на пилосос, але і на витратні матеріали, ви можете сміливо стверджувати, що уклали вигідну угоду. Ємності пилозбірника в 3,5 літри досить не для одного прибирання. При цьому Вам достатньо просто контролювати показання індикатора заповнення. Як тільки він повідомить про необхідність заміни мішка, не варто зволікати. Адже за перевищення ємності ефективність роботи істотно падає.
МаневреністьПилосос Artel VCB 0120 вийшов надзвичайно компактним. Корпус звичної форми має круглі краї, які допомагають проходити складні повороти та легше проїжджати у двері. Великі задні колеса полегшують прохідність по ковровим покриттям. Вибір кольору дуже гідний: ви можете підібрати оптимальний варіант для себе. В наявності елегантний білий та емоційний червоний колір,голубий.
Телескопічна трубаТаке рішення у бюджетній моделі можна тільки привітати. За рахунок телескопічної конструкції в пилососі Artel VCB 0120 Ви отримуєте одразу кілька переваг. По-перше, не потрібне додаткове місце для зберігання аксесуарів. По-друге, довжина труби регулюється гнучко, що сподобається людям різного зросту. По-третє, ви можете піддовжувати або вкорочувати трубку практично на ходу, не зупиняючи процес прибирання.
|
Тип збирання: Суха Вага : 5,7 кг
|
- Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
- Узбекистан(ARTEL)
- Наявність уточнювати у менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artel |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Мощность всасывания | 450 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Объем пылесборника | 3.5 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Цвет корпуса | Красный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 278 ₴



