Пилосос Vilgrand з контейнером VVC-2233MC


Пилосос VVC2233MC
Цей побутовий прилад, що призначений для сухого прибирання приміщень, стане незамінним союзником у боротьбі з пилом, забрудненнями та сміттям на будь-яких твердих поверхнях, а також килимових та текстильних покриттях.
Пилосос зручний в експлуатації завдяки своїм компактним габаритам, низькому рівню шуму, функції автоматичного змотування шнура живлення, ручки для перенесення та вертикальному утримувачу для паркування телескопічної труби. У комплект, крім дворежимної щітки (підлога-килим), входять щілинна (для очищення кутів, плінтуса тощо) та меблева насадки.
Прилад має регулятор потужності всмоктування, знімний пилозбірник (об'ємом 3,5 л) і оснащений системою «мультициклон», яка дозволяє утримувати як велике сміття, так і дрібні частинки пилу, і гарантує високий рівень очищення повітря. Моторний фільтр та фільтр витяжного повітря легко витягуються та очищаються в домашніх умовах.
Пилосос VVC2233MC забезпечує ретельне та якісне прибирання.
- 4 ступені фільтрації - 5 етапів фільтрації - Металева телескопічна труба - Система "Подвійний циклон" - Система Ультра-циклон XАРАКТЕРИСТИКИ:
Об `єм пилозбірника : 3,5 л
Потужність, Вт : 2200
Рівень шуму : 74 дБ
Регулятор потужності : +
Країна-виробник товару : Китай
Бренд : Vilgrand
Наявність уточнювати у менеджера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ViLgrand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 400 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 3.5 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 74 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 3 303 ₴



