Пилосос з контейнером Vilgrand VVC2233MC


Пилосос VVC2233MC
Цей побутовий прилад, що призначений для сухого прибирання приміщень, стане незамінним союзником у боротьбі з пилом, забрудненнями та сміттям на будь-яких твердих поверхнях, а також килимових та текстильних покриттях.
Пилосос зручний в експлуатації завдяки своїм компактним габаритам, низькому рівню шуму, функції автоматичного змотування шнура живлення, ручки для перенесення та вертикальному утримувачу для паркування телескопічної труби. У комплект, крім дворежимної щітки (підлога-килим), входять щілинна (для очищення кутів, плінтуса тощо) та меблева насадки.
Прилад має регулятор потужності всмоктування, знімний пилозбірник (об'ємом 3,5 л) і оснащений системою «мультициклон», яка дозволяє утримувати як велике сміття, так і дрібні частинки пилу, і гарантує високий рівень очищення повітря. Моторний фільтр та фільтр витяжного повітря легко витягуються та очищаються в домашніх умовах.
Пилосос VVC2233MC забезпечує ретельне та якісне прибирання.
- 4 ступені фільтрації - 5 етапів фільтрації - Металева телескопічна труба - Система "Подвійний циклон" - Система Ультра-циклон XАРАКТЕРИСТИКИ:
Об `єм пилозбірника : 3,5 л
Потужність, Вт : 2200
Рівень шуму : 74 дБ
Регулятор потужності : +
Країна-виробник товару : Китай
Бренд : Vilgrand
Наявність уточнювати у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 74 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 303 ₴



