Форма для запікання овальна 32*24см Luminarc Trianon




386 ₴
366,70 ₴
- В наявності
- Код: 43854
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ФОРМА ДЛЯ ЗАПІКАННЯ LUMINARC Trianon Артикул: 4018P Trianon Довжина: 32 см Ширина: 24 Висота: 6,5см Матеріал: жаростійке опалове скло Форма: овальна Тип: Форма для запікання Жароміцна форма Smart cuisine Trianon від французького виробника Luminarc відрізняється тим, що може використовуватися не тільки для запікання, але і для сервірування. Особливістю цієї продукції є жароміцне опалове скло. Це новий матеріал на ринку, який втричі стійкіший до сколів, ніж кераміка і на 30% легше, ніж аналогічні форми з кераміки та скла завдяки унікальній технології виготовлення, одночасно залишаючись екстраміцним. За міцністю форма не поступається звичайною скляною, враховуючи її унікальну легкість. У ємності можна запікати цілі тушки птиці чи риби, будь-які види запіканок, суфле мусів, а також для сервірування улюблених салатів. Виробник: Luminarc (Франція)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Luminarc |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота стінок | 65 мм |
| Загальний об`єм форми | 3000 мл |
| Колір | Білий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Франція |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366,70 ₴



