Форма для запікання 4.9л прямокутна 38см Have a beautiful day Metalac 373037


791 ₴
- В наявності
- Код: 46142
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання 38*22
Висота:6.3см
Матеріал:емальована сталь
Підходить для всіх типів плит
Сталевий емальований посуд використовується для приготування їжі, зберігання харчових продуктів та інших господарських потреб.
Емаль посуд зручний в експлуатації та гігієнічний.
Виробник: Металац Метрот(Сербія)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metalac |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота стінок | 63 мм |
| Загальний об`єм форми | 4900 мл |
| Колір | Рожевий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Сербія |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴



