Блюдо для сервірування Лопата чорна з червоної глини


192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 47443
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічний посуд – це найдавніший предмет побуту людини. Першим матеріалом була глина. Використовуються лише екологічні матеріали. Надає будь-якій страві особливий смак.
Висота: 2см
Довжина з ручкою: 25.6см
Довжина без ручки: 20см
Ширина:17см
Країна виробництва: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Кераміка |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴



