Кількість режимів обсмажування 5
Колір Білий
Матеріал корпуса Пластик
Кількість відділень 2
Функції тостера
Кнопка Стоп
Підігрівання
Розморожування
Потужність, Вт 800
Габарити (ВхШхГ), см 26.2 х 16.5 х 16.3
Габарити упаковки (ВхШхГ) 28.2 х 18.5 х 18.3 см
Вага в упаковці, кг 1.2
Вага, кг 1
Країна реєстрації бренду Китай
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару Китай
Колір Білий
Матеріал корпуса Пластик
Кількість відділень 2
Функції тостера
Кнопка Стоп
Підігрівання
Розморожування
Потужність, Вт 800
Габарити (ВхШхГ), см 26.2 х 16.5 х 16.3
Габарити упаковки (ВхШхГ) 28.2 х 18.5 х 18.3 см
Вага в упаковці, кг 1.2
Вага, кг 1
Країна реєстрації бренду Китай
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mystery |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Бытовое |
| Тип управления | Механическое |
| Количество тостов | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Источник питания | Электричество |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция размораживания | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддон для крошек | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Вес | 1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 774 ₴








