Тостер VT0722Р
Тостер Vilgrand VT0722Р зробить кожен ранок особливим!
Цей стильний і потужний прилад не тільки швидко підсмажить ваші улюблені тости до ідеальної хрусткої скоринки, але й додасть трохи чарів у кожен ранок.
• Заряд позитивних емоцій зранку. Особливість цього тостера — унікальні знімні пластини, які надають вашим тостам кумедні малюнки у вигляді сонечка та сердечка. Тепер кожен сніданок — це маленьке свято для всієї родини!
• Потужність і надійність. З потужністю 750 Вт тостер забезпечить швидкий і рівномірний підігрів, а нержавіюча сталь гарантує довговічність.
• Простота у використанні. Зручна кнопка скасування (СТОП) дозволяє миттєво зупинити процес, а функція вибору ступеня підсмажування і піддон для крихт роблять експлуатацію тостера максимально комфортною.
• Безпека і стійкість. Ніжки, які не нагріваються, та продумана конструкція забезпечать вам спокій і безпеку під час використання приладу.
• Компактність і стиль. Елегантний блакитний колір і компактні розміри тостера Vilgrand прикрасять будь-яку кухню, не займаючи багато місця.
Почніть свій ранок з усмішкою та гарним настроєм — тостер Vilgrand зробить кожен ваш сніданок особливим!
- Піддон для крихт
-
Тости з малюнком
Xарактеристики:
-
Вага виробу у пакуванні, кг 0,96
-
Вага виробу, кг 0,78
-
Габарити (ВхШхГ), мм 246х141х172
-
Кількість шматочків 2
-
Регулятор ступеню підсмаження 6
-
Функція відміни +
-
Споживана потужність 750 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ViLgrand |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Бытовое |
| Тип управления | Механическое |
| Количество тостов | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Источник питания | Электричество |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддон для крошек | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Вес | 1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 637 ₴








