Форма для запікання овальна 25*15см Luminarc Smart Cuisine 0886P
304 ₴
288,80 ₴
- В наявності
- Код: 41401
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання 25 * 15 см Luminarc Smart Cuisine
Колір: білий
Довжина: 25 см
Ширина:15см
Висота:4,5см(ручки 5,8см)
px">Об'єм:880мл
Тип аксесуара: форма овальна
Матеріал: термостійкий посуд
Призначення: для випікання, для запікання
Форма: овальна SMART CUISINE
Виробник: Luminarc (Франція)
Наявність уточнювати в менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Овальна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Luminarc |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота стінок | 45 мм |
| Загальний об`єм форми | 880 мл |
| Колір | Білий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Франція |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,80 ₴










