Сковорода чавунна без ручки жаровня 30см Brizoll М3060U


| Діаметр, мм | 300 |
|---|---|
| Вага, кг | 2.6 |
| Об'єм, л | 3.75 |
| Висота, мм | 72 |
| Товщина дна, мм | 4.4 |
| Вид ручки | лита |
| Вага, г | 2600 |
| Тип | Сковорідки традиційні |
| Матеріал | Чавун |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Жаровня |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Чавун |
| Форма | Кругла |
| Довжина посуду | 30 см |
| Ширина посуду | 40 см |
| Висота стінок | 7.2 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴



