Сковорода чавунна без ручки жаровня 260 х 60 мм Brizoll М2660U


Діаметр, мм 260
Вес, кг 2.35
Об'єм, л 2.71
Висота, мм 65
Товщина дна, мм 4.4
Вид ручки без ручки
Вага, г 2350
Тип Сковорідки традиційні
Матеріал Чавун
Переваги та особливості чавунного посуду:
Чавунний посуд один з найміцніших
Не страшні подряпини, зносостійка – це довговічний посуд. Маючи величезний експлуатаційний термін цей посуд часто передається з покоління до покоління.
Підходить для різних типів плит і варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Висока жароміцність, можна використовувати для приготування в духовці.
Пориста структура чавуну як губка вбирає будь-який жир, який створює природний антипригарний шар на її поверхні.
Перед першим використанням ополосніть посуд у гарячій воді з миючим засобом, щоб змити пил і надлишки олії та прожарити на плиті до придбання однорідної матової поверхні (на середньому вогні протягом 15-20 хв), після чого змастіть її олією і дайте охолонути. Вона має залишатися масляною. Тому чавунний посуд не рекомендується ретельно мити.
Не рекомендується чавунний посуд мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Жаровня |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Чавун |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Довжина посуду | 26 см |
| Висота стінок | 6.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Вага | 2.35 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 594 ₴



