Сковорода чавунна Жаровня 36см BRIZOLL М3680U


Діаметр, мм 360
Вага, кг 4.7
Об'єм, л 5.1
Висота, мм 84
Товщина дна, мм 4.4
Вид ручки лита, без ручки
Вага, г 4700
Тип сковорідки.
Матеріал Чавун
Переваги та особливості чавунного посуду:
Чавунний посуд один з найміцніших
Не страшні подряпини, зносостійка - це довговічний посуд. Маючи величезний експлуатаційний термін цей посуд часто передається з покоління до покоління.
Підходить для різних типів плит і варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Висока жароміцність, можна використовувати для приготування в духовці.
Пориста структура чавуну як губка вбирає будь-який жир, який створює природний антипригарний шар на її поверхні.
Не рекомендується чавунний посуд мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Жаровня |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Чавун |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 36 (см) |
| Висота стінок | 8.4 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Вага | 2 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴



