Тарілка квадратна глибока склокерамічна Luminarc Lotusia 22 см 3622
69 ₴
65,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 42694
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка виготовлена з високоякісної екологічно чистої ударостійкої склокераміки (опалового скла), яка витримує великі перепади температури, завдяки чому тарілку можна використовувати для розігрівання готових страв у НВЧ і зберіганні їх у холодильнику також можна мити в посудомийній машині. Абсолютно гладка поверхня скла запобігає проникненню бактерій, не дряпається й не вбирає запахи, не схильна до появи плям і легко піддається мийці.
- Довжина: 20,5см
- Ширина: 20,5см
- Діагональ: 22см
- Висота: 3см
- Об'єм: 600 мл
- Матеріал опалове скло
- Колір білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Тип тарілки | Супова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Склокераміка |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 600 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,55 ₴











