Пилосос 1600 Вт синій ARTEL VCB 0316



Пилосос Artel VCB 0316 Blue
Класичний пилосос для зручного прибиранняНавіть у сучасному світі можна знайти модель пилососа, яка не буде коштувати дорого, але впорається з прибиранням на відмінно. Artel VCB 0316 – саме така модель. За дуже доступної ціни Ви отримуєте стильний дизайн, відмінні показники потужності та якості прибирання, а також кілька цікавих особливостей, які виробник реалізував у даному приладі.
Система збирання пилуArtel VCB 0316 це пілосос мішкового типу. Таке рішення має як переваги, так і деякі недоліки. Але з урахуванням дуже низької ціни не тільки на пілосос, але і на витратні матеріали, ви можете сміливо стверджувати, що уклали вигідну угоду. Ємності пилозбірника в 2 літри досить не для одного прибирання. При цьому Вам достатньо просто контролювати показання індикатора заповнення. Як тільки він повідомить про необхідність заміни мішка, не варто зволікати. Адже за перевищення ємності ефективність роботи істотно падає.
МаневреністьПилосос Artel VCB 0316 вийшов надзвичайно компактним. Корпус звичної форми має круглі краї, які допомагають проходити складні повороти та легше проїжджати у двері. Великі задні колеса полегшують прохідність по ковровим покриттям. Вибір кольору дуже гідний: ви можете підібрати оптимальний варіант для себе. В наявності строгий чорний, елегантний білий та емоційний червоний колір.
Телескопічна трубаТаке рішення у бюджетній моделі можна тільки привітати. За рахунок телескопічної конструкції в пилососі Artel VCB 0316 Ви отримуєте одразу кілька переваг. По-перше, не потрібне додаткове місце для зберігання аксесуарів. По-друге, довжина труби регулюється гнучко, що сподобається людям різного зросту. По-третє, ви можете піддовжувати або вкорочувати трубку практично на ходу, не зупиняючи процес прибирання.
Основні параметри Artel VCB 0316 Blue :
- Тип пилососа Класичний
- Тип прибирання Суха
- Тип пилозбірника Мішок
- Об'єм пилозбірника 2 л
- Труба всмоктування Телескопічна
- Насадки Стандартна щітка Extra All Floors
- Управління Кнопка увімкнення На корпусі
- Регулювання потужності На ручці На корпусі
- Робочі характеристики
- Живлення Від мережі 220В
- Потужність споживана 1600 Вт
- Потужність всмоктування 320 аВт
- Довжина шнура 5 м
- Рівень шуму 79 дБ
- Випускний фільтр НЕРА-фільтр
- Додаткова інформація
- Колір Синій з чорним
- Додатково Індикатор заповнення пилозбірника: механічний
- Гнучкість та поворот шланга на 360°
- Довжина шлангу: 1.9 м
- Довжина труби: 56/92 см
- Джерело живлення: 110-220 B/50 Гц
- Країна виробник Узбекистан
- Габарити 282 х 246 х 365 мм
- Габарити в упаковці 288 х 338 х 508 мм
- вага 5.3 кг
- Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
- Узбекистан(ARTEL)
- Наявність уточнювати у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Потужність всмоктування | 320 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 323 ₴



