Пилосос 2000 Вт з мішком ARTEL VCB 0120 червоний, блакитний, білий




5 278 ₴
- В наявності
- Код: 0120
- +380 (50) 037-17-43
Пилосос Artel VCB 0120 Blue
Класичний пилосос для зручного прибиранняНавіть у сучасному світі можна знайти модель пилососа, яка не буде коштувати дорого, але впорається з прибиранням на відмінно. Artel VCB 0120 – саме така модель. За дуже доступної ціни Ви отримуєте стильний дизайн, відмінні показники потужності та якості прибирання, а також кілька цікавих особливостей, які виробник реалізував у даному приладі.
Система збирання пилуArtel VCB 0120 це пілосос мішкового типу. Таке рішення має як переваги, так і деякі недоліки. Але з урахуванням дуже низької ціни не тільки на пилосос, але і на витратні матеріали, ви можете сміливо стверджувати, що уклали вигідну угоду. Ємності пилозбірника в 3,5 літри досить не для одного прибирання. При цьому Вам достатньо просто контролювати показання індикатора заповнення. Як тільки він повідомить про необхідність заміни мішка, не варто зволікати. Адже за перевищення ємності ефективність роботи істотно падає.
МаневреністьПилосос Artel VCB 0120 вийшов надзвичайно компактним. Корпус звичної форми має круглі краї, які допомагають проходити складні повороти та легше проїжджати у двері. Великі задні колеса полегшують прохідність по ковровим покриттям. Вибір кольору дуже гідний: ви можете підібрати оптимальний варіант для себе. В наявності елегантний білий та емоційний червоний колір,голубий.
Телескопічна трубаТаке рішення у бюджетній моделі можна тільки привітати. За рахунок телескопічної конструкції в пилососі Artel VCB 0120 Ви отримуєте одразу кілька переваг. По-перше, не потрібне додаткове місце для зберігання аксесуарів. По-друге, довжина труби регулюється гнучко, що сподобається людям різного зросту. По-третє, ви можете піддовжувати або вкорочувати трубку практично на ходу, не зупиняючи процес прибирання.
|
Тип збирання: Суха Вага : 5,7 кг
|
- Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
- Узбекистан (ARTEL)
- Наявність уточнювати у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність всмоктування | 450 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 278 ₴



