Сушарка для овочів і фруктів PROFIT M ЕСП-02
Електросушарка побутова ЕСП-02 — це прилад, який просто необхідний кожному на кухні. Сушіння зберігає приємний запах і аромат ваших фруктів і овочів, щоб Ви могли насолоджуватися ними впродовж усього року. Терморегулятор гарантує ідеальний процес сушіння. Металева конструкція корпусу та лотків дає змогу сушити за високої температури. Також перевагою є великий об'єм сушильної камери й округла форма лотків.
• Швидко сушить овочі/фрукти/м'ясо/рибу/гриби/трави та ін.
• Автовимкнення під час перегрівання ТЕНа
• Низьке енергоспоживання
• Об'єм сушильної камери 20 л
• Неповторний дизайн
Матеріал піддонів Метал
Висота піддона 4 см
Особливості
Захист від перегрівання
Індикатор увімкнення
Терморегулятор
Система сушіння Конвективна
Температура сушіння 30-90 °C
Потужність, Вт 820
Загальний об'єм сушарки 20
Напруга змінного струму 220 В
Комплектація
Сушарка для овочів і фруктів
Гарантійний талон
Інструкція
Габарити (ВхШхГ) 45.5х32х32 см
Габарити паковання (ВхШхГ) 48х32.6х32.6 см
Вага 6.1 кг
Вага в пакованні 6.7 кг
Кількість піддонів 7
Розкладання вентилятора Знизу
Матеріал корпусу Метал
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 20 л |
| Діаметр секцій | 310 мм |
| Висота секцій | 40 мм |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Таймер | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 4 914 ₴









