Немає кращого способу зберегти смак, запах і харчову цінність, ніж висушування продуктів. За допомогою сушарки для їжі Hagsen DR420 ви зможете приготувати величезний запас овочів, фруктів і грибів, які можна використовувати як основу для смачних супів, компотів або спецій. Висушити м'яту або липу для створення власних чайних композицій більше не буде вам проблемою.
Завдяки нагрівачу потужністю 420 Вт і двоступеневій потужності сушарки, сушарка HAGSEN DR420 приготує будь-які набори продуктів якнайшвидше. DR420 зберігає до 97% вітамінно-мінеральних речовин сушених продуктів. Унаслідок сушіння їжі до 80% води видаляється з продуктів.
Майже 15-літровий об'єм, з 5 сітами, діаметр кожного з них — 30,5 см і висота до 5 см. Це великі переваги сушарки HAGSEN DR420. Завдяки використанню автоматичного контролю повітряного потоку, фрукти й овочі, розміщені на будь-якому із сит, будуть висушені однаково й водночас. Наприклад, час сушіння грибів — 4 години в режимі Турбо. Сушарка HAGSEN DR420 на першому етапі сушіння досягає температури 45-47 градусів, а після використання турбо функції — до 55-57 градусів Цельсія. Завдяки спеціальному подвійному захисту від перегрівання можливе безпечно використовувати сушарку без перерви до 1000 годин.
* Сушарка відпрацювала 1000 годин безперервно під час тестування продуктивності.
Сита, виготовлені з безпечного для харчових продуктів матеріалу, можна швидко й ефективно зняти, а матеріал, з якого вони виготовлені, дає змогу мити їх у посудомийній машині та запобігає прилипанню продуктів. Повторне складання інтуїтивно зрозуміла, а завдяки функції зручної установлення сит можна зібрати будь-який їх кількість залежно від потреб і кількості продуктів, які потрібно висушити.
Сушарка HAGSEN DR420 — пристрій, який дасть змогу сушити різні види продуктів. Завдяки використанню відповідного нагрівача сушарка не перегріває продукти та майже не змінюють колір після сушіння. Це дає змогу отримати якісний продукт із приємним кольором і малою втратою обсягу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 15 л |
| Діаметр секцій | 305 мм |
| Висота секцій | 50 мм |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 821 ₴





