Набір склянок низьких 285мл Kyma Uniglass 53051-SL6B


Склянка UniGlass виготовлена з високоякісного міцного скла, з товстим дном. Дана модель чудово поєднує в собі елегантний дизайн та функціональність. Склянка призначена для подачі різних напоїв. Така склянка відмінно підходить до будь-якого сервірування столу, крім того, може стати чудовим подарунком для ваших друзів та близьких.
Ємність 285мл
Висота 90мм
Діаметр 80мм
Діаметр низ: 65мм
Набір: 6шт
Матеріал: скло
Виробник: UniGlass
Країна виробник: Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 285 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴/упаковка



