Миска дніпровська 650мл із червоної глини
101 ₴
95,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 45862
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічний посуд — це найдавніший предмет побуту людини. Першим матеріалом була саме глина. Використовуються тільки екологічні матеріали. Надає будь-якій страві особливого смаку.
Литраж: 650 мл
Висота: 5,5см
Діаметр: 16,0см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Матеріал чаші | Кераміка |
| Об`єм | 0.65 л |
| Діаметр миски | 16 см |
| Висота миски | 5.5 см |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Кераміка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 160.0 |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип тарілки | Піала |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95,95 ₴










