Салатник квадратний склокерамічний Luminarc Lotusia 20см V1028


153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 45778-42691
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Салатник виготовлений з високоякісної екологічно чистої ударопрочной склокераміки (опалового скла), яка витримує великі перепади температури, завдяки чому салатник можна використовувати для розігрівання готових страв в НВЧ та зберіганні їх у холодильнику, також можна мити у посудомийній машині. Абсолютно гладка поверхня скла виключає проникнення бактерій, не дряпається і не вбирає запахи, не схильна до появи плям і легко піддається миттю.
Матеріал скло опаловое
Колір білий
Наявність уточнювати у менеджера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Склокераміка |
| Об`єм | 1000 мл |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 57 мм |
| Колір | Білий |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴



