Форма роз'ємна для випічки Eco Granit 22*6.8 см Con Brio СВ-543


Форма роз'ємна для випічки Eco Granit 22*6.8 см Con Brio СВ-543
- Безпечне антипригарне покриття Eco Granit
- Форма з високоякісної вуглецевої сталі
- Розмір: 22х6,8 см
- Товщина стали: 0,4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Con Brio |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Діаметр | 22 мм |
| Висота стінок | 6.8 мм |
| Товщина матеріалу | 0.4 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴



