Форма роз'ємна для випічки Eco Granit 26*6.5см Con Brio СВ-541


Форма роз'ємна для випічки Eco Granit 24*6.8см Con Brio СВ-541
- Безпечне антипригарне покриття Eco Granit
- Форма з високоякісної вуглецевої сталі
- Розмір: 26х6,5см
- Товщина стали: 0,4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Con Brio |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Діаметр | 26 мм |
| Висота стінок | 6.5 мм |
| Товщина матеріалу | 0.4 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



