Контейнер для харчових продуктів 4л Консенсус
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 30247
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм : 4л
Висота: 105 мм
Ширина: 235 мм
Довжина: 235 мм
Матеріал: пластик
Виробник: Консенсус(Україна)
Кольори не артикулюються заводом, не підбираються!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 4 л |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 105 мм |
| Виробник | Консенсус |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴



