Глечик 500мл Uniglass Bistro 39011

56,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 47003
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торгова марка UNIGLASS (Болгарія) належить грецькій компанії HGI Group. Протягом 70 років компанія Uniglass виробляє столовий питний посуд, а також банки та пляшки для харчової та фармацевтичної промисловості. Виготовлення скляного посуду відбувається у 2-х країнах, Болгарії та Україні, а продажі здійснюються у понад 80 країнах світу!
Матеріал : Скло
Об'єм : 500 мл
Висота : 130 мм
Верхній діаметр : 85 мм
Нижній діаметр : 80 мм
Колір : Прозорий
Підходить для миття в посудомийній машині : Так
У ящику: 6 шт.
Виробник : UniGlass. Країна виробник : Болгарія.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Висота | 130 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,39 ₴



