Форма для запікання кругла 28см Secret Ingredient Metalac 372878
Форма для запікання 28см
Висота:5.5см
Матеріал:емальована сталь
Підходить для всіх типів плит
Сталевий емальований посуд використовується для приготування їжі, зберігання харчових продуктів та інших господарських потреб.
Емаль посуд зручний в експлуатації та гігієнічний.
Виробник: Металац Метрот(Сербія)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metalac |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота стінок | 55 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Сербія |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴



