Колір Бєжевий
Матеріал корпуса Метал
Кількість відділень 2
Функції тостера
Автовимкнення
Кнопка Стоп
Підігрівання
Підіймання маленьких тостів
Розморожування
Потужність, Вт 850
Особливості конструкції
Знімний піддон для крихт
Габарити (ВхШхГ), см 19x21x29
Габарити упаковки (ВхШхГ) 20.5 х22.5х31 см
Вага в упаковці, кг 1.71
Вага, кг 1.5
Кількість в упаковці, шт 1
Країна реєстрації бренду Україна
Гарантія 36 місяців від виробника
Країна-виробник товару Китай
Сфера використання Для дому
Матеріал корпуса Метал
Кількість відділень 2
Функції тостера
Автовимкнення
Кнопка Стоп
Підігрівання
Підіймання маленьких тостів
Розморожування
Потужність, Вт 850
Особливості конструкції
Знімний піддон для крихт
Габарити (ВхШхГ), см 19x21x29
Габарити упаковки (ВхШхГ) 20.5 х22.5х31 см
Вага в упаковці, кг 1.71
Вага, кг 1.5
Кількість в упаковці, шт 1
Країна реєстрації бренду Україна
Гарантія 36 місяців від виробника
Країна-виробник товару Китай
Сфера використання Для дому
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laretti |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴












