Форма для запікання овальна 28*17 см Fantasia Limited Edition HJ1287


291 ₴
- В наявності
- Код: 47849
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул: HJ1287
Форма Fantasia
Розмір: 28х17х6.3 см
Матеріал: кам’яна кераміка
Форма: овальна
Колір: зелений
Форма для запікання Limited Edition має стильний дизайн і підходить як для приготування страв, так і для подачі при сервіруванні столу.
Продукція виготовляється із жаростійкої кам'яної кераміки, скла або порцеляни - одного з цінних матеріалів для виготовлення високоякісного посуду.
Посуд розроблений для постійного використання, представляє різноманітні товари для приготування та подачі на стіл, які здатні конкурувати на українському ринку.
особливості:
Можна використовувати в мікрохвильовій печі та духовці при макс. температурі 230 °C. Можна мити в посудомийній машині. Зберігати у холодильнику та морозильній камері при температурі -20 °C. Не ставити та не готувати на відкритому вогні.
Бренд Limited Edition
Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Овальна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Limited Edition |
| Призначення форми | Для кексу, Для хліба, Для пирога, Для лазаньї, Для птиці, Для м'яса, Для риби |
| Матеріал | Кераміка |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота стінок | 63 мм |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴



