Форма для запікання прямокутна 27*15*15.5 см Allegra Oliva Limited Edition GJH009-27-2-131


307 ₴
- В наявності
- Код: 48668
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання від Limited Edition виготовлена із жароміцної кераміки. Головною відмінністю продукції є унікальні та лімітовані пропозиції в кожній серії, а також якість, яка відповідає всім стандартам. Посуд розроблений для постійного використання, представляє різноманітні товари для приготування та подачі на стіл, які здатні конкурувати на українському ринку.
Характеристика: 27*15*15.5 см
Тип : форма прямокутна
Довжина – 27,0см
Ширина - 15,0 см
Висота - 5,5 см
Матеріал : кераміка
Мінімальна температура : -20°С
Максимальна температура : 230°С
Можна мити в посудомийній машині : так
Країна виробник: Китай
Бренд: Limited Edition
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Limited Edition |
| Призначення форми | Для кексу, Для хліба, Для пирога, Для лазаньї, Для птиці, Для м'яса, Для риби |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота стінок | 55 мм |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴



