Тарілка квадратна глибока біла 21см Flower Vinnarc F-LFHSP100




Тарілка квадратна глибока склокерамічна
Колір білий
Діаметр верх: 21*121см
Діаметр низ : 14*14см
Діагональ : 25*25см
Висота : 3см
Виробник: Vinnarc(Китай)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinnarc |
| Тип тарілки | Супова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Склокераміка |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 500 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴



