Блюдо мілке 29*22см Ароматна троянда Vinnarc Flower 6916F F-LFHYP-120



Кожен, хто сервірує стіл, прагне зробити його привабливим та неповторним. Дані тарілки прикрасять не лише святковий, а й повсякденний стіл, а широкий асортимент дозволяє використовувати їх як у домашніх умовах, так і в дорогих ресторанах.
Матеріал: термостійке скло
Довжина: 29 см
Ширина: 22см
Довжина дна 19.5см
Ширина дна 12,5см
Висота:1.9см
Призначення: для нарізки, для подачі на стіл
Форма прямокутна
Виробник : Vinnarc (Китай)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Склокераміка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 210 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Виробник | Vinnarc |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴



