Парова швабра MIDEA MODSC2
вертикальний паровий очищувач, який стане чудовим вибором для себе або для подарунка.
Опис та характеристики:
Насадки та щітки: Для меблів
Для миття вікон
Для плитки
Для підлоги
Для тканин
Для точкового прибирання
Довжина шнура: 5 м
Напруга: 180 - 240 В
Тип: Парова швабра
Габарити (ВхШхГ): 108 х 29.2 х 17.7 см
Габарити упаковки (ВхШхГ); 69.5 х 14.5 х 25.2 см
Вага: 2.2 кг
Вага в упаковці: 2.7 кг
Колір: Білий
Функції: Захист від перегрівання
Потужність нагрівача: 1500 Вт
Об'єм котла/знімного бака: 0.37 л
Вимикання у разі нестачі води: Так, Запобіжний клапан, Регулювання витрати пари
Знімний бак.
Країна реєстрації бренду: Китай
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Фільтр тонкої очистки | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 25.9 В |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 74 дБ |
- Ціна: 2 779 ₴






