Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM1525B 1500 вт




Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM1525B
Опис:
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Продуктивність: 1,8 кг/хв
- Функція реверсу: так
- Кількість решіток: 2
- Розмір отворів решіток: 3 мм, 7 мм
- Тип ножа: односторонній
- Насадка для ковбаси
- Лоток для подачі м’яса
- Подрібнювач з набором з 3 барабанів для терки та шаткування
- Штовхач: Так
- Нековзкі гумові ніжки: Так
- Гарантія: 2 роки
Характеристики:
Матеріал корпусу Пластик
Потужність 1500 Вт
Продуктивність 1,8 кг/хв
Реверс Так
Кількість решіток (сит) 2
Насадка для ковбас Так
Насадка-шинковка Так
Насадка для соку Ні
Колір Чорний
Країна виробник Китай
Гарантійний термін, міс. 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1500 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.8 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 686 ₴



