Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM 3512B 1500 вт
Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM 3512B
Опис:
Потужність: 1500 Вт
Продуктивність до 2 кг/хв
Двосторонній ніж №5
Решітки з нержавіючої сталі: 2 шт
Функція реверсу
Муфта для запобігання пошкодження двигуна
Насадка для ковбаси
Лоток для подачі м’яса
Штовхач
Подрібнювач з набором з 2 барабанів для терки та шаткування
Характеристики:
Матеріал корпусу Пластик
Потужність 1500 Вт
Продуктивність 2 кг/хв
Реверс Так
Кількість решіток (сит) 2
Насадка для ковбас Так
Насадка-шинковка Так
Насадка для соку Ні
Колір Білий
Країна виробник Китай
Гарантійний термін, міс. 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 427 ₴



