Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM4050B 1900 вт
Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM4050B
Опис:
модель має досить високу потужність - 1900 Вт, що дозволяє переробити досить великий обсяг продуктів і отримати за 1 хвилину роботи до 2,5 кілограм фаршу. Модель має дуже широку комплектацію додатковими насадками. Крім стандартних решіток в кількості 3 штук з різним діаметром отворів, в наборі насадка для ковбас, шинкування з 4 терками різного типу нарізки, і сокочавилка для томатів і м'яких овочів і фруктів.
Максимальна потужність при блокуванні двигуна: 1900 Вт
Продуктивність: 2,5 кг/хв
Металева камера
Низький рівень шуму під час роботи
Двосторонній ніж
Решітка: 3 шт., нержавіюча сталь
Муфта для запобігання пошкодження двигуна
Насадка для ковбаси
Лоток для подачі м'яса
Штовхач
Подрібнювач з набором з 4 барабанів для терки та шаткування
Шнековий соковитискач
Габарити (Ш/В/Г) мм - 250/360/280
Завдяки високій потужності в 1900 Вт м'ясорубка Zelmer здатна перемолоти 2,5 кг м'яса на хвилину. У набір входить кілька видів сит, що дозволяє отримувати фарш різної густини. Вбудована муфта запобігає заклиненню двигуна. Завдяки цьому ви можете сміливо вдаватися до своєї пристрасті до кулінарії. Ми також додаємо в набір штовхач, який дозволить вам використовувати м'ясорубку безпечним для пальців методом.
Відео роботи можна подивитися за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=kGMzxywUcAY
Характеристики:
Матеріал корпусу Пластик
Потужність 1900 Вт
Продуктивність 2,5 кг/хв
Реверс Ні
Кількість решіток (сит) 3
Насадка для ковбас Так
Насадка-шинковка Так
Насадка для соку Так
Колір Білий
Країна виробник Китай
Гарантійний термін, міс. 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1900 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.5 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 6 666 ₴








