Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM4055B 1900 вт
Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM4055B
Опис:
У нас можете замовити електричну м'ясорубку Zelmer ZMM4055B зі шнековим соковитискачем в комплекті. М'ясорубку можна використовувати для переробки м'ясних продуктів, для вичавлювання соку з овочів та фруктів, а шнековая терка допоможе максимально швидко натерти або нарізати велику кількість овочів або фруктів на салат. Додатково в комплекті присутня насадка для формування ковбас.
Максимальна потужність при блокуванні двигуна: 1900 Вт
Продуктивність: 2,5 кг/хв
Металева камера.
Низький рівень шуму під час роботи
Двосторонній ніж
Решітка: 3 шт.,
Нержавіюча сталь
Муфта для запобігання пошкодження двигуна
Насадка для ковбаси
Лоток для подачі м'яса
Штовхач
Подрібнювач з набором з 3 барабанів для шаткування
Соковитискач для помідорів
Габарити (Ш/В/Г) мм - 250/360/280
Характеристики:
Матеріал корпусу Пластик
Потужність 1900 Вт
Продуктивність 2,5 кг/хв
Реверс Ні
Кількість решіток (сит) 3
Насадка для ковбас Так
Насадка-шинковка Так
Насадка для соку Так
Колір Білий
Країна виробник Китай
Гарантійний термін, міс. 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1900 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.5 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 5 870 ₴










