Електрична м'ясорубка Zelmer ZMM5801P
Опис:
Максимальна потужність: 2200 Вт
Продуктивність: до 3 кг/хв
Функція реверс: Ні
Ніж для подрібнення: № 8
Кількість решіток: 3
Розмір сита: 2,7 мм, 4 мм, 8 мм
Тип ножа: двосторонній
Насадка для ковбас: Так
Штовхач: Так
Нековзкі резинові ніжки: Так
Перетворіть свою кухню на професійний кулінарний простір за допомогою м'ясорубки Zelmer ZMM5801P Zosia. Її максимальна потужність 2200 Вт гарантує неперевершену ефективність, дозволяючи швидко подрібнювати до 3 кг м'яса за хвилину. Завдяки цій м'ясорубці приготування навіть найбільших порцій стає дитячою грою. Це заощаджує ваш дорогоцінний час та енергію. Вона ідеально підійде любителям швидкого та ефективного приготування!
Двигун пристрою захищений Наша м'ясорубка Zelmer ZMM5801P Zosia оснащена спеціальною захисною муфтою, яка забезпечує вашу безпеку та забезпечує тривалу експлуатацію пристрою. Завдяки такому захисту м'ясорубка захищена від перевантаження приводу, що суттєво знижує ризик ламання двигуна навіть за інтенсивного використання
3 типи решіток та двосторонній ніж. Підніміть свої кулінарні навички на новий рівень за допомогою нашого набору із трьох сит із нержавіючої сталі з різними розмірами отворів — великими, середніми та маленькими. Завдяки їм ви зможете точно підібрати консистенцію інгредієнтів під вимоги кожного рецепту. А з нашим двостороннім лезом управління м'ясорубкою стає виключно простим та інтуїтивно зрозумілим – як би ви його не одягли, пристрій завжди працюватиме справно.
Приготуйте справжню домашню ковбаску Відкрийте собі радість приготування домашніх ковбасок за допомогою нашої м'ясорубки Zosia. Насадка, що входить в комплект, значно спрощує приготування ласощів ідеальної форми.
Характеристики:
Матеріал корпусу Пластик
Потужність 2200 Вт
Продуктивність 3 кг/хв
Реверс Ні
Кількість решіток (сит) 3
Насадка для ковбас Так
Насадка-шинковка Ні
Насадка для соку Ні
Колір Білий
Країна виробник Польща
Гарантійний термін, міс. 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2200 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 3 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 5 520 ₴







