Електрична м'ясорубка Milano MG-4016WT




Електрична м'ясорубка Milano MG-4016WT
Опис:
Колір: білий
Пікова потужність: 1600 Вт
Продуктивність: 1.2 кг/хв
Реверс: так
Насадки: 2 диски для фаршу / 5 і 7 мм /
для кеббе, для домашніх ковбас, для томатів / м'яких овочів
Матеріал корпуса: пластик
Матеріал завантажувального лотка: пластик
Захист від перевантажень: так
Габарити (ВxШxГ): 19х18х12 см
Вага: 2.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.2 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 712 ₴



