Кількість швидкостей 5
Потужність 750 Вт
Насадки Вінчики
Матеріал корпуса Пластик
Тип Ручний
Комплектація
Міксер, Інструкція, Гарантійний талон, Вінчик, Гаки для тіста
Вага 1,1 кг кг
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Потужність 750 Вт
Насадки Вінчики
Матеріал корпуса Пластик
Тип Ручний
Комплектація
Міксер, Інструкція, Гарантійний талон, Вінчик, Гаки для тіста
Вага 1,1 кг кг
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Основні атрибути | |
| Кількість швидкостей роботи | 5 |
| Номінальна споживання потужності | 220 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Миксер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Венчики для збиття | Так |
| Насадки для замісу тесту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257 ₴




