Матеріал виробу АБС-пластик
Матеріал насадок Нержавіюча сталь
Насадки для збивання продуктів.
Насадки для змішування тіста.
Розміри, мм 195x95x150
Потужність 400 Вт
Кількість швидкостей 5
Вага виробу, кг 0,96
Вага виробу в упаковці, кг 1,05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 4 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.92 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Венчики для збиття | Так |
| Насадки для замісу тесту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴






