Ручний міксер
10 налаштувань швидкості
Кнопка прискорення TURBO
2 віночки, 2 розминають гаки
500 Вт Потужний двигун
Регулювання швидкості обертання
Кнопка для полегшення виштовхування та замішування
Ергономічна ручка для зручного захоплення
10 швидкостей
Функція Turbo
2 віночки
2 змішувальні гаки
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Номінальна споживана потужність: 500 Вт
Рівень шуму: ≤ 85 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Кількість насадок | 4 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.92 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Венчики для збиття | Так |
| Насадки для замісу тесту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812 ₴








