Мікрохвильова піч з конвекцією 23л Laretti LR-MW8218




• Споживана потужність: 1450 Вт
• Потужність мікрохвиль: 900 Вт
• Потужність гриля: 1000 Вт
• Конвекція: 1680 Вт
• Номінальна напруга: 230 В~
• Номінальна частота: 50 Гц
• Номінальна сила струму: 7,3 А
• Об’єм: 23 л
• Таймер: 95 хв
• 10 автоматичних меню (РОЗІГРІВ, КАРТОПЛЯ, М'ЯСО, ОВОЧІ, РИБА, МАКАРОНИ, СУП, КЕКС, ПІЦА, КУРКА)
• Швидкий початок
• Програмоване готування
• Готування за допомогою мікрохвиль
• Готування на грилі
• Конвекція
• Розморожування за вагою
• Розморожування за часом
• Автоматичний розігрів
• Блокування від дітей
• Двоетапне готування
• Дверцята з ручкою
• Аксесуари: решітка для гриля
• 5 Рівнів потужності
• Конвекційне готування з попереднім нагрівом
• Конвекційне готування без попереднього нагріву
• Комбіноване готування: Микрохвилі-Гриль, Микрохвилі-Конвекція, Гриль-Конвекція,Микрохвилі-Гриль-Конвекція
• Дисплей
• Двоетапне приготування: запрограмуйте різну потужність та різний час для одного приготування
• Електроне керування з перемикачем
• Диаметр поворотного стола 28,8 см
• ECO режим
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Laretti |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність конвекції | 1680 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | теновий |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Захист від дітей | Так |
- Ціна: 4 914 ₴



