Пилосос Artel VCC 0220 з циклоном блакитний

Споживана потужність ARTEL VCC 0220 Blue становить 2000 Вт. Цей пристрій призначений виключно для сухого типу прибирання. Пилозбірник, представлений як спеціальний контейнер (циклон) місткістю 2.5 л, обладнаний HEPA фільтром. Є індикатор, який повідомить користувачеві про заповнення місткості для збирання пилу. телескопічну трубку, що розкладається, можна оптимізувати за довжиною. У ввімкненому стані гучність видаваного пилососом шуму становить 80 дБ. До стандартної комплектації входять насадки для прибирання підлоги та килима.
Потужність споживана 2000 Вт
Тип фільтра HEPA
Тип прибирання суха
Пилозбірник без мішка; контейнер (циклон)
Місткість пилозбірника 2.5 л
Індикатори заповнення пилозбірника
Особливості автозмотування шнура; ручка для перенесення
Потужність всмоктування 430 Вт
Регулятор потужності на корпусе
Насадки та щітки півковер
Рівень шуму 80 дБ
Колір синій
Розміри 360 х 390 х 300 мм
Вага 5.1 кг
Довжина шнура 6 м
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Потужність всмоктування | 430 Вт |
| Виробник | Artel |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип прибирання | Суха |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
- Ціна: 6 052 ₴



