Пилосос ARTEL 2000 Втl VCB 0120 (контейнер) червоний, сірий, синій


5 551 ₴
- В наявності
- Код: 0120
- +380 (50) 037-17-43
Телескопічна труба
Зручна складана трубка пилососа ідеально підійде для людини будь-якого зросту та додасть додаткового комфорту під час прибирання. Вам не потрібно нахилятися, щоб пилососити, просто налаштуйте трубку під свій зріст.

Висока маневровість
Пилосос сконструйований у такий спосіб, щоб пересувати його було максимально зручно. Переднє коліщатко пилососа дає змогу легко керувати ним, а завдяки крутному шлангу пилосос можна повертати на 360 градусів.

Мийні HEPA — фільтри
HEPA — фільтр — це високоефективний фільтр, що стримує найдрібніші частинки пилу всередині пилососа, у такий спосіб очищаючи повітря. Мийні HEPA — фільтри максимально ефективні в фільтрації повітря під час прибирання.

Комплектація
До стандартної комплектації пилососа Artel VCC 0220 входять ультразручні щітки Extra All Floors і Maxi Turbo. Щітки створені для ретельного видалення пилу з будь-яких, навіть найбільш важкодоступних місць.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ФУНКЦІЇ |
|||
|---|---|---|---|
| ПЕРЕВАГИ | |||
| Зручність ескплуатації | є | ||
| Телескопічна трубка | є | ||
| Висока маневровість | є | ||
| Гнучкість і поворот шланга на 360° | є | ||
| Мийні HEPA-фільтри | є | ||
| ОГЛЯДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |||
| Тип | мішковій | ||
| Індикатор заповнення пилозбірника | електронний | ||
| Керування на корпусі | є | ||
| Рівень шуму, дБ | 80,0 | ||
| Довжина мережевого шнура, (м) | 5,0 | ||
| Довжина шланга, (м) | 1,9 | ||
| Довжина труби | 52/82 | ||
| ВМЕСТІСТЬ | |||
| Місткість пилозбірника, (л) | 3,5 | ||
| ЕНЕРГОПОТРЕБЛЕННЯ | |||
| Споживана потужність, (Вт) | 2000,0 | ||
| Потужність всмоктування, (кВт) | 450,0 | ||
| Джерело живлення | 220 B / 50 Гц | ||
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | |||
| Стандартна щітка Extra All Floors | є | ||
| ГАБАРИТИ І ВЕС | |||
| Габаритні розміри без паковання (ВхШхГ), мм | 230 х 428 х 315 | ||
| Габаритні розміри з пачкою (ВхШхГ), мм | 310 х 550 х 345 | ||
| Вага без паковання, (кг) | 5,7 | ||
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність всмоктування | 450 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип | Звичайний |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Виробник | Artel |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип прибирання | Суха |
- Ціна: 5 551 ₴



