Деко нержавіюче 22*32*4.8 см VT6-19765




115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 47120
+380 (97) 916-13-63
- +380 (50) 037-17-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деко нержавійка 22 * 32 * 4,8 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Вітол(Китай)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitol-6 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота стінок | 48 мм |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



