Керамічний посуд – це найдавніший предмет побуту людини. Першим матеріалом була глина. Використовуються лише екологічні матеріали. Надає будь-якій страві особливий смак. Ємність: 2л Висота: 11см Діаметр: 20,4см Внутрішній діаметр: 16,7см Дно:17см Наявність уточнювати у менеджера.
Можна використовувати на газовій конфорці ТІЛЬКИ З РОЗСІКАЧЕМ ПОЛУМ'Я !!!!!!!!!!!!!!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кераміка |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Глина |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Висота каструлі без кришки | 11 см |
| Висота каструлі з кришкою | 15.1 см |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Кришка | Кераміка |
| Колір | Коричневий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴








