Керамічний посуд – це найдавніший предмет побуту людини. Першим матеріалом була саме глина. Використовуються лише екологічні матеріали. Надає будь-якій страві особливого смаку.
Керамічний посуд – це найдавніший предмет побуту людини.
Першим матеріалом була саме глина.
Використовуються лише екологічні матеріали.
Надає будь-якій страві особливого смаку.
Діаметр: 21.0см.
Висота: 9,3см.
Висота з кришкою: 12.6см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кераміка |
| Призначення | Для плити |
| Об`єм | 3 л |
| Діаметр | 210 мм |
| Висота | 93 мм |
| Кришка | Є |
| Висота з кришкою | 126 мм |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Глина |
| Висота без кришки | 9.3 |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





